12/21/2016

[POST SPECJALNY] Święta - raz, dwa!


Do świąt pozostały już tylko trzy dni! Świąteczny tydzień na Porozmawiajmy o książkach trwa w najlepsze, dlatego dziś przychodzę do Was z postem, którego jednym słowem określić nie potrafię... Bo będzie o prezentach, świątecznych filmach i piosenkach, czyli absolutny kociołek różności. Jesteście ciekawi? Zapraszam! :) 


Do świąt pozostały już tylko trzy dni, więc... posłuchaj świątecznych piosenek! 


Utwór Wham! to najprawdziwszy klasyk. Każdy z nas słyszał tę piosenkę pewnie niezliczoną ilość razy, ale prawdą jest, że bez "Last Christmas" nie ma świąt. 
Chociaż osobiście za Margaret nie przepadam, to bardzo lubię jej wersję "Coraz bliżej święta", czyli piosenki, którą chyba uwielbiają wszyscy. 


Do świąt pozostały już tylko trzy dni, więc... obejrzyj świąteczne filmy! 
"Holiday" to bardzo romantyczna świąteczna historia, którą pokochałam już od pierwszego obejrzenia! Gwarancja cudownej zabawy, mile spędzonego czasu i wzruszeń. 
Na filmie "Kochajmy się od święta" byłam w ubiegłym roku w kinie z moim narzeczonym. To był całkowicie spontaniczny wybór, ale film absolutnie mnie zauroczył i na dzień dzisiejszy jest jednym z moich ulubionych. 


Do świąt pozostały już tylko trzy dni, więc... przeczytaj świąteczne książki! 

Świąteczne lektury powinny być przyjemne, ciepłe i dające nadzieję. Zarówno "Podaruj mi miłość", jak i "Biuro Przesyłek Niedoręczonych" takie właśnie są. Obie lektury wprowadzają w świąteczny nastrój i sprawiają, że nie sposób się oderwać. 


Do świąt pozostały już tylko trzy dni, więc... kup książkowe prezenty! "Harry Potter" to już niemal klasyka, więc uważam, że idealnie nadaje się na prezent absolutnie z każdej okazji. 
"Zanim się pojawiłeś" to tegoroczny literacki i filmowy hit, dlatego nadaje się idealnie dla osób lubiących piękne, chociaż zdecydowanie nie przesłodzone historie miłosne. 
"Świąteczna kafejka" jest propozycją typowo świąteczną, więc sprawdzi się doskonale jako prezent dla osoby lubującej się w literaturze obyczajowej.


A jakie Wy preferujecie filmy, książki i piosenki świąteczne? :)

4 komentarze:

 1. Jest co czytać, oglądać i słuchać. Czasami tylko trudno wybrać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post! Ahh...nie mogę się doczekać tej wielkiej sterty książek w święta ;P
  Jestem bardzo ciekawa książki "Biuro przesyłek niedoręczonych" ;)
  Pozdrawiam
  Moment Of Dreams ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny post! Wprowadził mnie jeszcze bardziej w atmosferę świąt! :)

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♥
  SZELEST STRON

  OdpowiedzUsuń