O mnieGdybym miała określić siebie w trzech słowach, to powiedziałabym: introwertyczka, weganka, książkoholiczka. Uszczęśliwia mnie rodzina, spokój, książki i zwierzęta. Jestem spokojną duszą, a  los dał mi w prezencie możliwość życia w idealnym dla mnie miejscu. Moja wieś jest niewielka, nie dzieje się tam praktycznie nic, dziennie przejeżdża drogą nie więcej niż pięć samochodów. Za nic w świecie nie chciałabym mieszkać w jakimkolwiek innym miejscu, bo to, gdzie jestem i skąd do Was piszę... tak, jest idealne. 
Pasja towarzyszy mi odkąd pamiętam... Nałogowo słucham muzyki, ale liczy się dla mnie właściwie muzyka tylko jednego zespołu - lata temu swe serce oddałam grupie Daughtry i nie biorę pod uwagę możliwości, by to się miało kiedykolwiek zmienić. Piszę od trzeciej klasy szkoły podstawowej. Zaczęło się od opowiadania pt. "Bodzio Królik", które przeczytałam na forum całej klasy. Później były wszelkiego rodzaju fanfiction publikowane na "onetowskim" blogu, aż wreszcie, pewnego dnia, w sumie nie wiadomo skąd, do mojej głowy wpadł pomysł na powieść. Siedziałam nad nią kilka lat, ale skończyłam. I mam. W szufladzie.
A książki? Zaczęło się od tego, że czytała mi mama. "Dzieci z Bullerbyn", "Bracia Lwie Serce", "Chłopcy z Placu Broni". Później w konkursie plastycznym wygrałam książkę pt. "Tajemniczy ogród" autorstwa F. H. Burnett. To była pierwsza powieść, którą przeczytałam w całości samodzielnie. Wystarczyło, bym zapadła na nieuleczalny książkoholizm. Kuzyn nakłonił mnie do przeczytania "Harry'ego Pottera", więc dopadła mnie kolejna nieuleczalna przypadłość... Potterhead od lat to ja. 
Czy coś jeszcze mogę dodać? Może to, że jestem dwudziestotrzyletnią dziewczyną, która czuje się głupio, gdy ludzie zwracają się do mnie per "pani". Nienawidzę być w centrum zainteresowania, ale gdy się nakręcę, to mogę gadać jak najęta lub milczeć jak zaklęta (zależy od sytuacji). Spokojna ze mnie dusza, której brakuje w realnym świecie osób z pasją (a takich ludzi uwielbiam najbardziej). Łatwo się wzruszam i głośno się śmieję, potrafię być miła lub ekstremalnie wredna (chociaż to drugie zdecydowanie rzadziej). Najszczęśliwsza jestem, gdy mogę być w domu z moimi bliskimi, książkami i ukochanymi zwierzakami. Nienawidzę głośnych imprez i tłumów ludzi, a gdy ktoś mówi mi, że marnuję życie na siedzeniu w domu, to śmieję się do łez, bo to taki dobry żart. :) 
Jeśli jesteście ciekawi tego, jak rozpoczęła się moja przygoda z czytaniem, to zapraszam Was do lektury wpisu "Mój pierwszy raz... z książką". :)

Dziękuję, że odwiedzasz mój blog.

KLIK!


 Możecie mnie znaleźć na:Kontakt mailowy:
porozmawiajmy.o.ksiazkach@gmail.com


4 komentarze:

 1. Chciałabym napisać ogólny komentarz, więc zostawię go tutaj :)
  Twój blog jest po prostu przepiękny! Gratuluję i wiem, że będę często odwiedzać :)
  Przy okazji serdecznie zapraszam do siebie krainaksiazkazwana.blogspot.com
  Pozdrawiam gorąco! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Twój blog jest przewspaniały <3 Piękny szablon, wszystko przejrzyście!
  I no normalnie mnie zadziwiłaś - ty współpracujesz z tyloma osobami - WOW O.o!
  Pooozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam czytać Twojego bloga! :) A opis Ciebie to jakbym o sobie czytała ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń