6/10/2017

[ZAPOWIEDŹ] "Miłość. Wydanie drugie poprawione" od 13 czerwca w księgarniach! | PATRONAT MEDIALNYKochani! Z radością informuję, że już 13 czerwca swą premierę będzie miała książka "Miłość. Wydanie drugie poprawione" autorstwa Anny Gratkowskiej, która ukaże się nakładem wydawnictwa Replika, a mój blog Porozmawiajmy o książkach objął ją patronatem medialnym. :) 


Opis książki:
Zakochanie − gwałtowna, lecz jakże przyjemna przemiana wnętrza człowieka. Znacie to? Alicja, dziewczyna zagubiona w Krainie Czarów, marzy tylko o tym, aby poznać mężczyznę zdolnego odczarować jej codzienność. Pewnego dnia spotyka Januarego, który robi na niej piorunujące wrażenie. O czym marzy Ignacy – trzydziestoletni serwisant, miłośnik szachów i znawca kobiecych dusz po sześćdziesiątce? Mężczyzna mieszka z matką, co jest zaletą tylko wtedy, kiedy matka gotuje. Poza tym od dawna kocha się w Alicji i zawsze się uśmiecha, widząc, jak bardzo roztargnienie lubi urozmaicać jej życie… Lekcji pewności siebie mógłby udzielić Ignacemu Antoni − pulmonolog o wyglądzie półboga, za którym oglądają się wszystkie kobiety, a w szczególności jedna, szczodrze obsypana brokatem. Ihab to narzeczony Marceliny, studiuje medycynę. Zauroczył tę wyszczekaną feministkę, która mimo zbliżającej się daty ślubu, nie ma ochoty wyjawiać mu szczegółów ze swojej przeszłości. Żadne z nich jeszcze nie wie, że jazda bez trzymanki dopiero się zaczyna… Miłość. Wydanie drugie poprawione to zabawna, zaskakująca i wielowątkowa historia o poszukiwaniu wymarzonej połówki i miłości, która być może czeka za rogiem.

 Miłość przybiera różne formy i nie zważa na wiek, czy status materialny. Ta powieść będzie na to świetnym przykładem. :) 

O autorce:
Anna Gratkowska - urodzona 31.03.1986 roku. Jest absolwentką Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Laureatka kilku konkursów literackich, pasjonatka podróży i czytania książek. Zadebiutowała w 2012 roku powieścią "Stokrotki w deszczu". Tak prezentuje się okładka książki, gdzie możecie zobaczyć logo mojego bloga, a także pozostałych patronów medialnych. :)

Zachęcam Was do sięgnięcia po tę pozycję! W końcu każdy z nas chce kochać i być kochanym, prawda? :)


3 komentarze:

 1. Jaka pozytywna okładka! Coś wspaniałego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zupełnie nie moja bajka, ale ogromnie Ci gratuluję patronatu! No i faktycznie, koleżanka wyżej 👆 ma rację - okładka wygląda bardzo przyjemnie dla oka ;)
  Pozdrawiam ;*
  Q.

  Otwórz Drzwi do Innego Wymiaru :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu :-)
  Oczywiście, powieść znajduje się już na mojej tajnej liście :-)

  OdpowiedzUsuń