12/06/2016

[POST SPECJALNY] Świąteczny Tydzień na Porozmawiajmy o książkach!Hej, hej, hej! :) Nareszcie nadszedł grudzień, a to oznacza, że pora odkryć wszystkie fakty, jakie z trudem trzymałam w tajemnicy już od jakiegoś czasu. :) 

Od 19 do 26 grudnia na blogu oraz na Facebooku odbywać się będzie niesamowity ŚWIĄTECZNY TYDZIEŃ! Przez te dni wszystko będzie miało związek ze Świętami. Główną atrakcją tego wydarzenia jest ŚWIĄTECZNY BOX, czyli pudełko z przepyszną zawartością, które wygrać będzie mógł każdy z Was. 
Do zorganizowania Świątecznego Tygodnia na Porozmawiajmy o książkach przyłączyły się trzy wydawnictwa, cztery autorki i jeden wspaniały sklep z ozdobami świątecznymi. 

Plan postów na ten magiczny tydzień już jest, a ja bardzo chętnie się nim z Wami podzielę! 


Świąteczny Tydzień rozpocznie się przybliżeniem Wam działalności sklepu "Na choinkę", który tworzy cudowne świąteczne ozdoby! 

We wtorek opowiem Wam o moich wrażeniach z lektury "Podaruj mi miłość. 12 świątecznych opowiadań", czyli książki, która była prawdziwym wydawniczym hitem zeszłorocznych Świąt.

W środę będzie o prezentach, inspiracjach i wszystkim, czego tylko świątecznie nastrojona dusza może zapragnąć!

W czwartek pojawi się recenzja "Świątecznej kafejki", czyli książki, która ukazała się w tym roku nakładem wydawnictwa Kobiecego. 

Najbardziej tajemniczo wygląda piątkowy wywiad w tym spisie, prawda? Obiecałam odkryć wszystkie tajemnice, więc oto cztery wspaniałe autorki, które zgodziły się udzielić mi bardzo świątecznego wywiadu. :) 


Anna Dąbrowska - autorka książki "Nakarmię cię miłością", która ukazała się nakładem wydawnictwa Zysk i S-ka
Sylwia Trojanowska - autorka książek "Szkoła latania" i "Blisko chmur", które ukazały się nakładem wydawnictwa Videograf SA 
Agata Czykierda-Grabowska - autorka książki "Kiedy na mnie patrzysz", która ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res oraz książki "Jak powietrze", która ukazała się nakładem wydawnictwa Znak
Natalia Sońska - autorka książek "Garść pierników, szczypta miłości", "Mniej złości, więcej miłości" oraz "Obudź się, Kopciuszku", które ukazały się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona

W wigilijną sobotę będzie na Was czekać recenzja "Biura Przesyłek Niedoręczonych" autorstwa Nataszy Sochy, czyli książki, która ukazała się nakładem wydawnictwa PASCAL. Pojawią się również świąteczne życzenia. :)

W niedzielę nie będzie typowo świątecznie, bo trochę przybliżę Wam moją osobę. 25 grudnia kończyć będę dwadzieścia trzy lata. :) 

W poniedziałek, czyli 26 grudnia, będę dla Was miała recenzję książki bardzo świątecznej - "Garść pierników, szczypta miłości" autorstwa Natalii Sońskiej. Wpisy na blogu to jedno, lecz mnóstwo wspaniałych rzeczy dziać się będzie także na Facebooku, gdzie serdecznie Was zapraszam! 

Bo to właśnie w wydarzeniu "Świąteczny Tydzień na Porozmawiajmy o książkach" będziecie mogli zawalczyć o niesamowitą wygraną, czyli ŚWIĄTECZNEGO BOXA! Koniecznie weźcie udział w wydarzeniu, bo właśnie dla biorących udział przeznaczony jest Świąteczny Box. :) 

A o co konkretnie toczy się walka? 

Absolutna moc pyszności czeka na Was w pudełku! 

Pan Sowa

Bałwanek Adam

Reniferek Benek


Oto trzy przepiękne, ręcznie robione ozdoby, które otrzymałam dla Was od sklepu na choinkę! Bardzo dziękuję!Wydawnictwo Kobiece przekazało dla Was jeden egzemplarz książki "Świąteczna Kafejka" autorstwa Amandy Prowse. Bardzo dziękuję!


Wydawnictwo Pascal przekazało jeden egzemplarz książki "Biuro Przesyłek Niedoręczonych" autorstwa Nataszy Sochy. Bardzo dziękuję! 


Od siebie dołączyłam do boxa komplet 14 zakładek oraz zestaw kolorowych zakładek indeksujących i fragmenty trzech całkowicie różnych powieści. 

Ale, ale... To jeszcze nie wszystko! Autorka Natalia Sońska i wydawnictwo Czwarta Strona zrobili mi ogromną przyjemność, bo postanowili dołączyć do Świątecznego Boxa dwie świąteczne, cudowne powieści! 


Jestem niewypowiedzianie szczęśliwa! Tak więc walka toczy się o cztery książki, trzy ręcznie robione ozdoby choinkowe, czternaście zakładek do książek, jeden pakiet zakładek indeksujących i trzy fragmenty powieści! Warto? Zdecydowanie! 

Sponsorami Świątecznego Boxa są: 
Pamiętajcie, że nawet jeśli posiadacie już w swoich zbiorach którąś z tych książek, to przecież idą święta! Zawsze możecie drugi egzemplarz podarować bliskiej osobie, prawda? :)

Co trzeba zrobić, żeby zawalczyć o Świątecznego Boxa?

UWAGA! Konkurs ze Świątecznym Boxem NIE BĘDZIE odbywał się na blogu, lecz w wydarzeniu na Facebooku, dlatego to tam należy udzielać odpowiedzi konkursowych w dniach 19.12. - 26.12.16 r. (do północy)

 • Zwycięzca zostanie ogłoszony w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu zakończenia konkursu.
 • Na adres do wysyłki od zwycięzcy czekać będę do 31.12.2016 r. Jeśli dana osoba nie skontaktuje się ze mną do tego dnia, wówczas w ciągu kolejnych dwudziestu czterech godzin ogłoszę nowego zwycięzcę.


Regulamin:

 • Organizator konkursu: Klaudia Pankowska, autorka bloga Porozmawiajmy o książkach.
 • Zwycięzcą zostanie osoba, która udzieli najciekawszej i najoryginalniejszej odpowiedzi na pytanie konkursowe. 
 • Nagrodą jest Świąteczny Box, czyli pudełko, które zawiera: cztery książki w klimacie świątecznym, trzy ręcznie robione ozdoby świąteczne, komplet 14 zakładek do książek, zestaw kolorowych zakładek indeksujących oraz fragmenty trzech powieści.
 • Uczestnikiem zostaje osoba, która udzieli odpowiedzi pod zdjęciem konkursowym w wydarzeniu "Świąteczny Tydzień na Porozmawiajmy o książkach" pod grafiką konkursową w czasie trwania konkursu i polubi strony sponsorów oraz organizatora.
 • Koszt wysłania nagrody ponosi organizator. Nagroda nie może zostać wysłana poza granice Polski. 
 • Przystępując do konkursu automatycznie akceptujecie regulamin i wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych. 

Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam i wszystko w tym poście się znajduje. :) Jeśli by było coś, czego nie wyjaśniłam, to śmiało pytajcie, a chętnie odpowiem. :) Będę każdemu z Was niezmiernie wdzięczna za wzięcie udziału w wydarzeniu i zaproszenie do udziału osób, które tak jak my też kochają książki. :) Im więcej uczestników, tym weselej! :) W końcu idą Święta, więc trzeba się jednoczyć, prawda? :) 


4 komentarze:

 1. Obym nie zapomniała napisać na fb odpowiedzi na konkursowe pytanie! :)
  Super pudełko, świetne przedsięwzięcie :)
  Malwina

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie skończyłam czytać Świąteczną kafejkę Amandy Prowse i.... jestem zachwycona!
  W tej książce zadziwia to, że z pozoru tak banalna historia, może okazać się czymś zupełnie innym :)
  Mnie najbardziej urzekło przedstawienie zupełnie odmiennej rzeczywistości, bez żadnego kolorowania, no i oczywiście tak 'poważne' problemy Flory :)
  Polecam wszystkim!
  Zapraszam do mnie, www.the-books-in-the-rye.blogspot.com, gdzie znajdziesz moją opinię na temat Świątecznej kafejki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna inicjatywa! I nie mówię tylko o Świątecznym Boxie (który oczywiście niesamowicie kusi swoją zawartością), ale o samym pomyśle na ten wyjątkowy tydzień. Posty zapowiadają się fantastycznie, nie mogę się doczekać :) Co prawda nie wiem, czy będę ze wszystkimi na bieżąco, biorąc pod uwagę natłok różnych spraw związanych ze świętami, ale na pewno wezmę czynny udział w tej akcji :D
  Pozdrawiam,
  rude-pioro.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie mogę się doczekać! Uwielbiam takie akcje! :)
  Będzie się działo! :)

  OdpowiedzUsuń