11/04/2016

[ZAPOWIEDŹ] "Kod Gorączki" od 9 listopada w księgarniach!

Pierwszą książką, jaką recenzowałam na tym blogu był "Więzień Labiryntu" autorstwa Jamesa Dashnera. Ta seria absolutnie skradła moje serce i zawładnęła emocjami. Przy lekturze wszystkich tomów przeżywałam olbrzymie skoki adrenaliny, a już dziś z wielką radością prezentuję Wam zapowiedź "Kodu Gorączki" - prequela serii "Więzień Labiryntu"! Pewnego dnia nastąpił koniec świata.Lasy stanęły w ogniu, jeziora i rzeki wyschły, a oceany wezbrały. Potem nadeszła zaraza. Po całej kuli ziemskiej rozprzestrzeniła się gorączka. Rodziny umierały, zapanowała przemoc, ludzie zabijali się nawzajem.Potem powstał DRESZCZ, który poszukiwał rozwiązania. A potem znaleźli idealnego chłopca.Imię chłopca brzmiało Thomas, i Thomas zbudował labirynt.Teraz istnieją tajemnice.Istnieją kłamstwa.A także więzy lojalności, których historia nie mogła przewidzieć.Oto opowieść o tamtym chłopcu, Thomasie, i o tym, jak zbudował labirynt, który tylko on mógł zburzyć.Wszystko zostanie ujawnione.


Zanim powstał labirynt istniał kod gorączki...


„Kod gorączki” to niecierpliwie wyczekiwany przez fanów prequel bestsellerowej serii "Więzień Labiryntu", która zawładnęła wyobraźnią czytelników na całym świecie. Miłośnicy tej serii wciąż mają wiele pytań i wciąż mnóstwo niewiadomych. Wszystko zostanie ujawnione w najnowszej powieści Jamesa Dashnera.
W jaki sposób DRESZCZ wyszukał Streferów? Kto należy do Grupy B? I po której stronie są tak naprawdę Thomas oraz Teresa? Kłamstwa wyjdą na jaw. Sekrety zostaną odkryte. Okaże się, kto z kim tak naprawdę współpracował. 
Ta książka zaskoczy i zachwyci wszystkich fanów serii.
Powrócą ulubieni bohaterowie, kolejne wstrząsające sekrety i kłamstwa. Powróci świat skażony zagładą i trzymająca w nieustannym napięciu, pełna zaskakujących zwrotów akcja.
„Kod gorączki” tylko potwierdza, dlaczego seria "Więzień Labiryntu" jest jednym z największych światowych bestsellerów ostatnich lat.Seria „Więzień Labiryntu” to światowy bestseller, który stopniowo zostaje przenoszony na ekran filmowy. Dotychczas zostały sfilmowane dwa pierwsze tomy tej serii („Więzień Labiryntu” oraz „Próby Ognia”), a premiera filmu na podstawie trzeciego tomu „Lek na śmierć” przewidziana jest na początek 2018 roku.
Ta seria to nie tylko hipnotyzujące i piękne okładki! To akcja, która porywa! To historia, która funduje olbrzymie skoki napięcia oraz adrenaliny! Już za osiem dni do czterech tomów dołączy piąty! Tego nie można przegapić! 

Na blogu pojawi się oczywiście recenzja, a Was już dziś zachęcam do jej przeczytania. :) 


Tytuł: Kod gorączki
Tytuł oryginału: The Fever Code
Autor: James Dashner
Seria: Więzień labiryntu, tom 5
Liczba stron: 450
PREMIERA: 09.11.2016


Lubicie serię "Więzień Labiryntu"? :) Zamierzacie sięgnąć po "Kod Gorączki"? :)

4 komentarze:

  1. W związku z tym, że jestem wielkim fanem tej serii myślę, że skuszę się również na tą pozycje

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno poznam, już nie mogę się doczekać lektury :)

    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń